Contact

Platform Arbeidsmarkt Culturele en Creatieve Toekomst

Brouwersgracht 266
1013 HG Amsterdam

info@platformacct.nl

Medewerkers Bureau
Sjoerd Feitsma
Directeur
sjoerd@platformacct.nl
Wim Kronemeijer
Algemeen secretaris
info@platformacct.nl
Hester Swaving
Projectcoördinator
hester@platformacct.nl
Rogier Wennink
Arbeidsrechtjurist/platformbouwer
rogier@platformacct.nl
Martin Verboom
Projectleider PPO
martin@platformacct.nl
Nancy van Oorschot
Communicatie
communicatie@platformacct.nl
Noud van de Rhee
Programmamanager Arbeidsvoorwaarden
noud@platformacct.nl
Lydia Jongmans
Programma assistent Arbeidsvoorwaarden
lydia@platformacct.nl

Contact

Voor meer informatie Platform Arbeidsmarkt Culturele en Creatieve Toekomst kun je contact opnemen met secretaris Wim Kronemeijer via info@platformacct.nl

Meld je aan voor onze nieuwsbrief